נעים מאוד, שמי טלי שחר. יועצת ומדריכה לאורח חיים בריא, בעלת "מרכז יהל".

את דרכי בעולם הרפואה המשלימה עשיתי בהדרגה. התחלתי ללמוד ולטפל במגע דרך "עיסוי הוליסטי" מתוך רצון לגעת ולרפא. משם העמקתי פנימה והמשכתי ללימודי תזונה נטורופטית. לצד לימודים אלו הרחבתי לקבלת כלים שישלימו את הטיפול ולמדתי את רפואת צמחי מרפא. אל העולם הקסום של הארומתרפיה נמשכתי כיוון שהוא מיזג מסורות עתיקות וישנות עם פעילות מוכחת בעולם המודרני.

מתוך אמונתי שהגוף שלנו אינו עומד בעד עצמו ומשתלב עם עולם הרגש והרוח המשכתי ללמוד מקצועות מהתחום האנרגטי וההוליסטי ולטפל גם בפרחי באך, דמיון מודרך, הילינג ותקשור.

השנה התחלתי את לימודי להסמכה למדריכת מדיטציה, כלי נוסף שמוסיף לבהירות המחשבה, רוגע ומיקוד.

"מרכז יהל" אותו אני מנהלת כשמו כן הוא נועד להאיר את האור שבכל אחד מאתנו ולהפיץ אותו הלאה. אני מאמינה שבתוכנו מצויים הכוחות, הכישרונות והיופי כולו. לעיתים במהלך החיים נראה כי הוא נעלם אך עם רצון והכוונה נוכל לחשוף אותו שוב.

במרכז יהל אני מתמקדת בהנגשת אורח חיים בריא והטמעתו בחיינו. בהגדרה אורח חיים בריא מורכב משלושה אלמנטים: תזונה טבעית ומיטיבה, איכות ושעות שינה והקפדה על התנועתיות של הגוף כל אדם לפי מצבו ויכולתו. לצד זה אני מאמינה כי שיח פנימי חיובי, דימוי גוף אוהב והשאיפה ללמוד ולהתנסות בחדש יוצר אווירה של צמיחה ושמחה בתהליך כך הדרך לשינוי נעימה וזורמת וההרגלים נטמעים ונשארים לאורך זמן.

אני מטפלת באנשים שמבינים ששינוי נכון דורש זמן, שתרבות האינסטנט לא עובדת לטובתנו במקרים האלו. אני נוהגת לעשות דרך עם הלקוחות, מלווה אותם בקצב שמתאים להם ולאורך הדרך נותנת מענה מכל הכלים שברשותי לפי הצורך שעולה.

במרכז נפתחות אחת לחצי שנה קבוצות של "מעגל השינוי" בהן התהליכים הם קבוצתיים. אני מאמינה שקבוצה נותנת כוח, השראה והעצמה למשתתפים בה.

בנוסף נפתחים במרכז קורסים, קבוצות תרגול וסדנאות במגוון נושאים.

מוזמנים ליצור קשר ולהתחיל את השינוי איתי.

בברכת בריאות טובה,

טלי